CZ SK PL EN DE

HOME O ZNAČKE
Novinky

Professional series

Download

E-catalogue
Logo

O značke LOGO

Značka Logo je na trhu od roku 1994 a má počas svojej existencie veľké množstvo spokojných a verných zákazníkov. Všetky produkty, ktoré v LOGO kolekcii nájdete, pochádzajú z najlepších výrobných závodov na svete a sú starostlivo vyberané a testované tak, aby svojim užívateľom prinášali maximálnu spokojnosť. Výborné úžitkové vlastnosti a dlhá životnosť sú preto u všetkých výrobkov LOGO samozrejmosťou.

Zahrňuje široké portfólio doplnkov k PC a notebooku - napr. obaly a tašky na notebook, myši, klávesnice, reproduktory, slúchadlá, stojany a podstavce, kompatibilné atramenty a refilly, fotopapiere, špeciálne papiere a fólie, čistiace produkty, káble a redukcie. Výborný pomer cena/kvalita, dôraz na design a želania našich zákazníkov, vrátane kvalitného popredajného servisu - to všetko vystihuje výrobky značky Logo, ktoré tvoria ucelenú kolekciu s ponukou viac ako 1000 produktov.

Výrobky môžete zakúpiť v predajnej sieti našich autorizovaných obchodných partnerov alebo v sieti obchodných reťazcov, ako je napr. Datart v ČR a Carrefour na Slovensku. Nezameniteľný obal určite rozpoznáte v záplave iných obalov a konkurenčných značiek. Je tvorený kombináciou farieb, kde dominuje hlave farba červená v kombinácii s čiernou a bielou, doplnená žltou. Špeciálne funkcie a vlastnosti našich výrobkov vystihuje množstvo ikon zobrazených na obale, ktoré objasňujú zákazníkom výhody produktov na prvý pohľad.

Popri štandardných produktoch značky Logo existuje rada Logo Professional označujúca výrobky vyššej triedy, výnimočné svojou kvalitou a vyhotovením alebo také, ktoré sú na trhu ojedinelé.

Výrobky sú prezentované na svetových veľtrhoch ako bol skôr INVEX v Brne, Cofax v Bratislave, CeBIT v Hannoveri a teraz Paperworld vo Frankfurte v Nemecku.

O výhodách značky Logo svedčí spokojnosť našich zákazníkov vo viac ako 15 krajinách. Neváhajte a presvedčte sa o tom sami!

back