CZ SK PL EN DE

HOME Professional series
Novinky

Professional series

Download

E-catalogue

Professional series

Popri štandardných produktoch značky Logo existuje rada Logo Professional označujúca výrobky vyššej triedy, výnimočné svojou kvalitou a vyhotovením alebo také, ktoré sú na trhu ojedinelé. Predstavujeme Vám zástupcu tejto rady:

Klavesnica Illuminated II

LOGO KLÁVESNICA ILLUMINATED II

Predstavujeme vylepšenú verziu klávesnice LOGO Illuminated II. A v čom je výnimočná? Za jednu cenu získate klávesnicu hne s dvoma farbami podsvietenia. Aká bude Vaša obľúbená, modrá aebo červená? Multimediálna klávesnica Illuminated II z rady LOGO Professional obsahuje funkčné klávesy pre mail, hudbu, vyhľadávanie a ďalšie. Klávesnica sa vyznačuje žiadaným, klasickým rozložením kláves s numerickou časťou. Oproti iným klávesniciam, ktoré sú podsvietené celoplošne, má táto bodové LED podsvietenie jednotlivých kláves, ktoré neoslňuje. Vďaka jedinému funkčnému tlačidlu si môžete podsvietenie zapnúť, vypnúť alebo zmeniť jeho farbu z modrej na červenú.Čistiaca pena

ČISTIACA PENA NA LCD A PLAZMA TV

Ostrý obraz, čistý zvuk ... a nová antistatická čistiaca pena z rady Logo - tá najlepšia trojica pre Vaše domáce kino. Antistatická pena je určená na šetrné čištenie LCD a plazmových TV. Účinné látky vytvoria penu, ktorá nesteká, ale naopak na seba naviaže všetky nečistoty. Pena efektívne odstraňuje nečistoty a antistatický účinok zároveň bráni ďalšiemu usadzovaniu nečistôt. Výrobok neobsahuje alkohol.LOGO čokoláda

BEZDRÔTOVÁ SADA LOGO ČOKOLÁDA

Videli ste už čokoládu, ktorá nie je určená na konzumáciu? My sme jednu takú zaradili do našej ponuky - predstavujeme bezdrôtovú sadu klávesnice a optickej myši LOGO čokoláda s dosahom až 9 m. Klávesnica v matnom vyhotovení má super tenký a štýlový design. Jej klávesy pripomínajú tabuľku lahodnej čokolády. Pohodlné používanie zaistí štandardné rozloženie kláves a veľká klávesa Enter s laserovou potlačou, čo zaručuje nezmazateľnosť znakov. Určite tiež oceníte tichú odozvu kláves. Optická myš disponuje rýchlym a precíznym kurzorom, ktorý pracuje na rôznych typoch povrchov. Obsahuje 3 tlačidlá a jedno koliesko. NANO prijímač je uschovaný v spodnej časti. Myš má voliteľné rozlíšenie 1000/1200/1600 dpi. Aj Vy ste teraz dostali chuť na poriadnu čokoládu? Splníme Vám každé želanie. Ku každej sade LOGO čokoláda je teraz pribalená Študentská pečať. Dobrú chuť :)ČISTIACI STLAČENÝ VZDUCH - NEHORĽAVÝ (PCVSP300KL)

ČISTIACI STLAČENÝ VZDUCH - NEHORĽAVÝ

Nový produkt v ponuke čistiacich prostriedkov Logo Professional - nehorľavý čistiací stlačený vzduch. Extrémne silný stlačený vzduch je určený na dôkladné odstránenie prachu a iných nečistôt z ťažko dostupných alebo citlivých miest. Výrobok je možné použiť aj tam, kde z dôvodu vysokého napätia alebo statickej elektriny môže hroziť vznietenie. Na presné použitie a zvýšenie účinnosti je priložená aplikačná plastová trubička. Produkt je možné používať vo všetkých polohách (teda nie len v základnej zvislej polohe).PODSVIETENÁ KLÁVESNICA LOGO ILLUMINATED (YCLLUP01BC)

PODSVIETENÁ KLÁVESNICA LOGO ILLUMINATED

>Multimediálna klávesnica LOGO Illuminated z rady Proffesional s modrým podsvietením. Oproti iným klávesniciam s podsvietením vyniká tým, že sú podsvietené jednotlivé klávesy a nie celá klávesnica. Vďaka tomu nedochádza k prílišnému oslneniu a klávesnica je tak vhodná aj pre nočnú prácu. Podsvietenie možno jednoducho zapnúť a vypnúť funkčným tlačidlom. Obsahuje aj funkčné klávesy pre mail, hudbu, vyhľadávanie a ďalšie. Rozměry (D x Š x V): 401.7 × 162 × 25 mm.NUMERICKÁ KLÁVESNICA LOGO 2v1 (YCLLUN36BU)12.11.2009

NUMERICKÁ KLÁVESNICA LOGO 2v1

- s možnosťou trojitého napájania

Kúpte si dve zariadenia za cenu jedného! Túto klávesnicu z rady Logo Professional môžete používať ako solárnu kalkulačku alebo ako externú numerickú klávesnicu (s funkciou jednoduchého vloženia výsledkov výpočtu kalkulačky do Vášho PC).
Táto multifunkčná numerická klávesnica je ideálna pre finančné aplikácie, domáce použitie, v kancelárii aj na cestách.

Výhody kalkulačky:

  • rýchlejší zápis dát - tlačidlo SEND odošle dáta z kalkulačky do PC
  • 19 numerických kláves zjednodušuje ovládanie finančných aplikácii
  • ihneď k dispozícii bez nutnosti synchronizácie, nemusíte prepínať ´Num Lock´
  • Úspora energie - funkcia automatického vypnutia
  • 3 možnosti napájania: PC, batérie, solárna energia


WEBOVÁ KAMERA LOGO FLEXI (QMLLW03UV4)

WEBOVÁ KAMERA LOGO FLEXI

Polohovateľná kamera s univerzálne nastaviteľným klipom vhodným pre každý monitor. Vďaka svojim flexibilným vlastnostiam ju môžete prispôsobiť na akýkoľvek typ monitora - LCD, CRT, notebook alebo ju postaviť na stôl ako bežnú webovú kameru. Rozlíšenie 1.3 Mpx, 30 snímkov za sekundu, 65° zorný uhol, automatické vyváženie bielej, vrátane ovládača pre funkciu sledovania tváre.BEZDRÔTOVÁ MULTIMEDIÁLNA KLÁVESNICA LOGO EXCLUSIVE (2.4 GHz ) S INTELIGENTNÝM TOUCHPADOM

BEZDRÔTOVÁ MULTIMEDIÁLNA KLÁVESNICA LOGO EXCLUSIVE (2.4 GHz ) S INTELIGENTNÝM TOUCHPADOM

Ovládajte Vaše PC príslušenstvo pohodlne z Vašej sedačky. Už nepotrebujete myš, numerickú klávesnicu a štandardnú klávesnicu. Táto klávesnica s bezdrôtovou technológiou s dosahom do vzdialenosti až 10 m a praktickým integrovaným touchpadom skrýva všetky tieto PC doplnky v sebe. Vďaka tomu ponúka užívateľovi väčší komfort a šetrí Vám miesto. K dispozícii je Vám 12 vstavaných funkčných tlačidiel pre operačný systém Vista cez funkciu "Fn Lock", 16 multimediálnych kláves pre multimédia a prístup k aplikáciám. Táto klávesnica je vhodná pre Windows XP s MCE, Windows 7, Vista Premium alebo Ultimate. Zabudovaný inteligentný touchpad v sobe spája hneď 3 funkcie: funkciu numerickej klávesnice, funkciu myši a multifunkčný touchpad, ktorý môžete ovládať pohybom s jedným, dvomi alebo tromi prstami.


UNIVERZÁLNA ANTISTATICKÁ ČISTIACA PENA, 400 ml (PCUPE400XL)

UNIVERZÁLNA ANTISTATICKÁ ČISTIACA PENA

Univerzálna pena je vhodná pre všetky typy povrchov - plast, sklo aj nábytok. Vyčistite si telefón, klávesnicu, monitor, či vitrínu vo vašej kancelárii alebo doma. Pena odstraňuje hlboko usadené mastné nečistoty a prach zo všetkých povrchov, po nastriekaní nezateká a zabraňuje ďalšiemu usadzovaniu nečistôt na vyčistenej ploche. Je vhodná na pravidelné používanie aj pre špeciálny servis.

back