CZ SK PL EN DE

HOME O MARCE LOGO
Nowości

Professional series

Download

E-catalogue
LOGO

O marce LOGO

Marka Logo jest na rynku od 1994 roku i przez ten czas zdobyła wielu wiernych i zadowolonych klientów. Wiele produktów z kolekcji LOGO pochodzi z najlepszych zakładów produkcyjnych na świecie, są wnikliwie wybierane i testowane, tak aby użytkownikom przynosiły maksymalne zadowolenie. Wszystkie produkty marki Logo charakteryzują się długą żywotnością i bezwadliwością.

Kolekcja Logo zawiera szeroki asortyment akcesoriów do notebooka i PC - między innymi: pokrowce i torby na notebook, myszy, klawiatury, głośniki, słuchawki, stojaki i podstawy, kompatybilne tusze i refille, papiery foto, specjalne papiery i folie, środki czyszczące, kable i redukcje. Doskonały współczynnik cena/jakość, wzgląd na design i życzenia naszych klientów, wysokiej jakości serwis - to wszystko charakteryzuje produkty marki Logo, które tworzą kolekcję zawierającą ponad 1000 produktów.

Produkty można kupić w sieci sprzedażowej naszych autoryzowanych dystrybutorów lub w sieci sklepów detalicznych. Charakterystyczne opakowanie zawsze można rozpoznać wśród produktów konkurencyjnych. Opakowanie jest tworzone w kombinacji kolorów, w której dominuje kolor czerwony w kombinacji z czarnym i białym uzupełnianym przez kolor żółty. Specjalne funkcje naszych produktów wyróżniane są poprzez ikony objaśniające klientom zalety i sposób użytkowania naszych produktów.

Standardową kolekcją marki Logo jest seria Logo Professional zawierająca produkty wyróżniające się najwyższą jakością lub unikalne na rynku.

Produkty prezentowane są na targach np. INVEX w Brnie, Cofax w Bratysławie, CeBIT w Hannowerze czy Paperworld we Frankfurcie.

O zaletach marki Logo może świadczyć zadowolenie naszych klientów w 15 krajach.

Nie wahaj się i sam się o tym przekonaj!

back