CZ SK PL EN DE

HOME Professional series
Nowości

Professional series

Download

E-catalogue

Professional series

Standardową kolekcją marki Logo jest seria Logo Professional zawierająca produkty wyróżniające się najwyższą jakością lub unikalne na rynku. Prezentujemy Wam przedstawicieli tej serii:

KLAWIATURA NUMERYCZNA LOGO 2w1 (YCLLUN36BU)

KLAWIATURA NUMERYCZNA LOGO 2w1 (YCLLUN36BU)

- trzy mozliwości zasilania

Kup dwa urządzenia w cenie jednego! Klawiaturę tą można używać jako kalkulator na baterie słoneczne lub jako zewnętrzną klawiaturę numeryczną (wyniki wyliczeń na kalkulatorze można wysłać do komputera).
Klawiatura numeryczna jest idealna do aplikacji finansowych, użytku domowego, w biurze czy w podróży.

Zalety kalkulatora:

  • szybszy zapis danych - przycisk SEND wysyła dane z kalkulatora do PC
  • 19 klawiszy numerycznych ułatwiających pracę z aplikacjami finansowymi
  • natychmiastowy dostęp bez konieczności synchronizacji, nie trzeba używać "Num Lock"
  • oszczędność baterii - funkcja automatycznego wyłączania
  • 3 możliwości zasilania: PC, baterie, energia słoneczna


WEB KAMERA LOGO FLEXI (QMLLW03UV4)

WEB KAMERA LOGO FLEXI (QMLLW03UV4)

Podłużna kamera z uniwersalnym regulowanym klipem przeznaczonym do każdego monitora. Dzięki elastyczności klipu można przymocować kamerę do każdego typu monitora - LCD, CRT, notebook lub postawić na stół. Rozdzielczość 1.3 Mpx, 30 klatek na sekundę, 65° kąt widzenia, automatyczny balans bieli, dołączone sterowniki do funkcji śledzenia twarzy.BEZPRZEWODOWA MULTIMEDIALNA KLAWIATURA LOGO EXCLUSIVE(2.4 GHz) Z INTELIGENTNYM TOUCHPADEM (YCLLUQ01BC)

BEZPRZEWODOWA MULTIMEDIALNA KLAWIATURA LOGO EXCLUSIVE(2.4 GHz) Z INTELIGENTNYM TOUCHPADEM (YCLLUQ01BC)

Steruj swoim komputerem wygodnie ze swojej kanapy. Już niepotrzebujesz myszy, klawiatury numerycznej i standardowej klawiatury. Prezentowana klawiatura bezprzewodowa z zasięgiem do 10m i praktycznym zintegrowanym touchpadem zawiera te akcesoria w sobie. Dzięki temu oferuje użytkownikom większy komfort i oszczędza miejsce. Do dyspozycji jest 12 przycisków funkcyjnych dla systemu operacyjnego Vista włączanych przez przycisk "Fn Lock", 16 multimedialnych klawiszy przeznaczonych do multimediów i dostępu do aplikacji. Klawiatura przeznaczona jest dla użytkowników Windows XP i MCE, Windows 7, Vista Premium lub Ultimate. Zabudowany touchpad spełnia 3 funkcje: klawiatury numerycznej, myszy i multifunkcyjnego touchpadu, którym można sterować za pomocą jednego, dwóch lub trzech palców.


UNIWERSALNA ANTYSTATYCZNA PIANKA CZYSZCZĄCA, 400 ml (PCUPE400XL)

UNIWERSALNA ANTYSTATYCZNA PIANKA CZYSZCZĄCA, 400 ml (PCUPE400XL)

Uniwersalna pianka czyszcząca jest przeznaczona do wszystkich typów powierzchni - plastik, szkło, meble. Wyczyścisz nią telefon, klawiaturę , monitor, a także okno w biurze czy w domu. Pianka usuwa tłuste nieczystości i proch ze wszystkich powierzchni, po nałożeniu nie robi zacieków i chroni wyczyszczoną powierzchnię przed powstawaniem tłustych plam. Nadaje się do regularnego korzystania i do specjalnego serwisu.


back