CZ SK PL EN DE

HOME O ZNAČCE
Novinky

Professional series

Download

E-catalogue
Logo

O značce LOGO

Značka Logo je na trhu od roku 1994 a má za dobu své existence značné množství spokojených a věrných zákazníků. Veškeré produkty, které v LOGO kolekci naleznete, pocházejí z nejlepších výrobních závodů na světě a jsou pečlivě vybírány a testovány tak, aby svým uživatelům přinášely maximální spokojenost. Bezvadné použití a dlouhá životnost jsou proto u všech výrobků LOGO samozřejmostí.

Zahrnuje široké portfólio doplňků k PC a notebooku - např. obaly a brašny na notebook, myši, klávesnice, reproduktory, sluchátka, stojany a podstavce, kompatibilní inkousty a refilly, fotopapíry, speciální papíry a fólie, čistící produkty, kabely a redukce. Výborný poměr cena/kvalita, důraz na design a přání našich zákazníků, včetně kvalitního poprodejního servisu - to vše vystihuje výrobky značky Logo, které tvoří ucelenou kolekci s nabídkou více než 1000 produktů.

Výrobky můžete zakoupit v prodejní síti našich autorizovaných obchodních partnerů nebo v síti obchodních řetězců, jako je např. Datart v ČR a Carefour na Slovensku. Nezaměnitelný obal jistě rozpoznáte v záplavě jiných obalů a konkurenčních značek. Je tvořen kombinací barev, kde dominuje především barva červená v kombinaci s černou i bílou, doplněna o žlutou. Speciální funkce našich výrobků či jejich použití vystihuje množství ikon, které mají objasnit zákazníkům výhody produktů na první pohled.

Vedle standardních produktů značky Logo existuje řada Logo Professional označující výrobky vyšší třídy, výjimečné svou kvalitou a provedením nebo takové, které jsou na trhu ojedinělé.

Výrobky jsou prezentovány na světových veletrzích jako byl dříve INVEX v Brně, Cofax v Bratislavě, CeBIT v Hannoveru a nyní Paperworld ve Frankfurtu v Německu.

O výhodách značky Logo svědčí spokojenost našich zákazníků ve více než 15 zemích.

Neváhejte a přesvědčte se o tom sami!

back