CZ SK PL EN DE

HOME Professional series
Novinky

Professional series

Download

E-catalogue

Professional series

Vedle standardních produktů značky Logo existuje řada Logo Professional označující výrobky vyšší třídy, výjimečné svou kvalitou a provedením nebo takové, které jsou na trhu ojedinělé. Představujeme Vám zástupce této řady:

Nehořlavý stlačený vzduch

HERNÍ MYŠ DRAGON

Bijte se ve svých počítačových bitvách neohroženě jako draci. Naše herní myš Dragon Vám pomůže porvat se s každou výzvou. Myš Dragon má ergonomický design a designově podsvícené detaily. Rozlišení si můžete zvolit ve čtyřech úrovních (800 - 2 400 dpi), což významně zvyšuje její celkovou výkonnost a použitelnost ve hře. Zlatý USB konektor spolu s opleteným kabelem účinně snižuje rušení a zvyšuje citlivost myši. Optický Blue Wave senzor umožňuje použití myš téměř na jakémkoliv povrchu.


Bezdrátová sada

BEZDRÁTOVÁ SADA MULTIMEDIA & DESIGN

Hledáte stylové elegantní doplňky vhodné do kanceláře ale i domů? Doporučujeme nejnovější bezdrátovou sadu multimediální klávesnice a optické myši Multimedia & Design.

Klávesnice
- bezdrátová klávesnice s 9-ti multimediálními klávesami po stranách
- 2.4 GHz technologie s dosahem až 10 m (v závislosti na překážkách v přenosu)
- standardní rozložení kláves
- LED indikace zapnutí kláves CapsLock a NumLock
- odnímatelná pogumovaná opěrka rukou

Myš
- bezdrátová optická myš
- 2.4 GHz technologie s dosahem až 10 m (v závislosti na překážkách v přenosu)
- inteligentní systém zapnutí a vypnutí bez ON/OFF přepínače
- jednoduchý systém samospárování
- ergonomický designNehořlavý stlačený vzduch

NEHOŘLAVÝ STLAČENÝ VZDUCH

Přemýšlíte, jak se zbavit nečistot i v těžce přístupných místech v počítači nebo drobečků z klávesnice? Jednoduše je vyfoukněte pryč. Extra silný nehořlavý stlačený plyn je určen k čištění citlivých nebo těžce přístupných míst. Je vhodný pro tiskárny, počítače, klávesnice, mechaniky, hodinářství, foto a video techniku apod. Před použitím vypněte přívod elektrického proudu a vyzkoušejte plyn na malé ploše. Aplikujte přímo na čištěnou plochu, pro přesnost a větší účinnost použijte plastovou tyčinku.Klavesnice Illuminated II

LOGO KLÁVESNICE ILLUMINATED II

Představujeme vylepšenou verzi klávesnice LOGO Illuminated II. A v čem je výjimečná? Za jednu cenu získáte klávesnici hned s dvojí barvou podsvícení. Jaká bude Vaše oblíbená, modrá nebo červená? Multimediální klávesnice Illuminated II z řady LOGO Professional obsahuje funkční klávesy pro mail, hudbu, vyhledávání a další. Klávesnice se vyznačuje žádaným, klasickým rozložením kláves s numerickou částí. Oproti jiným klávesnicím, které jsou podsvíceny celoplošně, má tato klávesnice bodové LED podsvícení jednotlivých kláves, které tolik neoslňuje. Díky jedinému funkčnímu tlačítku si můžete podsvícení zapnout, vypnout nebo změnit jeho barvu z modré na červenou.Čisticí pěna

ČISTICÍ PĚNA NA LCD A PLAZMA TV

Ostrý obraz, čistý zvuk ... a nová antistatická čisticí pěna z řady Logo - ta nejlepší trojice pro Vaše domácí kino. Antistatická pěna je určena k šetrnému čištění LCD a plazmových TV. Účinné látky vytvoří pěnu, která nestéká, ale naopak na sebe naváže veškeré nečistoty. Pěna efektivně odstraňuje již vzniklé znečištění, antistatický účinek zároveň brání dalšímu usazování nečistot. Výrobek neobsahuje alkohol.LOGO čokoláda

BEZDRÁTOVÁ SADA LOGO ČOKOLÁDA

Viděli jste už čokoládu, která není určena k jídlu? My jsme jednu takovou zařadili do naší nabídky - představujeme bezdrátovou sadu klávesnice a optické myši LOGO čokoláda s dosahem až 9 m. Klávesnice v matném provedení má super tenký a stylový design. Její klávesy připomínají tabulku lahodné čokolády. Pohodlné používání zajistí standardní rozložení kláves a velká klávesa Enter. Klávesy jsou laserově potištěny, což zaručuje nesmazatelnost znaků. Zajisté také oceníte tichý stisk kláves. Optická myš disponuje rychlým a precizním kurzorem, který pracuje na různých typech povrchů. Obsahuje 3 tlačítka a jedno kolečko. NANO přijímač je uschován ve spodní části. Myš má volitelné rozlišení 1000/1200/1600 dpi. Také jste teď dostali chuť na pořádnou čokoládu? Splníme Vám každé přání. Ke každé sadě LOGO čokoláda je nyní přibalena Studentská pečeť. Dobrou chuť :)ČISTICÍ STLAČENÝ VZDUCH - NEHOŘLAVÝ (PCVSP300KL)

ČISTICÍ STLAČENÝ VZDUCH - NEHOŘLAVÝ

Nový produkt v nabídce čisticích prostředků Logo Professional - nehořlavý čisticí stlačený vzduch. Extrémně silný stlačený vzduch je určen k důkladnému odstranění prachu a jiných nečistot z těžko dostupných nebo citlivých míst. Výrobek lze použít i tam, kde z důvodu vysokého napětí nebo statické elektřiny může hrozit vznícení. Pro přesné použití a zvýšení účinnosti je přiložena plastová tyčinka. Produkt je možno používat ve všech polohách (tedy ne pouze v základní svislé poloze).PODSVÍCENÁ KLÁVESNICE LOGO ILLUMINATED (YCLLUP01BC)

PODSVÍCENÁ KLÁVESNICE LOGO ILLUMINATED

Multimediální klávesnice LOGO Illuminated z řady Proffesional s modrým podsvícením. Oproti jiným klávesnicím s podsvícením vyniká tím, že jsou podsvíceny jednotlivé klávesy nikoli celá klávesnice. Díky tomu nedochází k přílišnému oslnění a klávesnice je tak vhodná i pro noční práce. Podsvícení lze jednoduše zapnout a vypnout funkčním tlačítkem. Obsahuje rovněž funkční klávesy pro mail, hudbu, vyhledávání a další. Rozměry (D x Š x V): 401.7 × 162 × 25 mm.

back